SWITZERLAND MAP
 
 
 
   
   
Znajdź nas w sieci!
Facebook Twitter Flickr YouTube
STRONA GŁÓWNA    KONTAKT    MEDIA    BIURA PODRÓŻY      
Jesteś tutaj: Strona główna »Szwajcarskie miasta
Szwajcarskie miasta

Szwajcarskie miasta przekonują do siebie swoją wielkością. Nigdzie indziej historyczne centra, bogata oferta kulturalna, innowacyjna gastronomia czy możliwości robienia zakupów nie znajdują się tak blisko siebie. Nawet podczas krótkich pobytów można przeżyć wiele niezapomnianych chwil. Poznaj urok naszych miast.


Szwajcarskie miasta

Szwajcarskie miasta zachęcają do odkrywania na nowo. Ich kieszonkowy format sprawia, że najwygodniej jest odkrywać je na piechotę. Przedstawiamy opisy najważniejszych i najciekawszych szwajcarskich miast i miasteczek: dużych i znanych, małych oraz tipów dla wtajemniczonych.

Oferty w miastach

Chcesz spędzić kilka dni w mieście i szukasz konkretnej oferty lub pomysłu dla spędzenia czasu? Tutaj znajdziesz wiele ciekawych propozycji od romantycznych hotelików do luksusowych, 5* hoteli, od pobytów z ofertą kulturalną po wellness w mieście, od kilku dni do tygodniowych pakietów.

Miejskie atrakcje

Hotele i restauracje, bary i kluby, sztuka i kultura: szwajcarskie miasta proponują wiele atrakcji.

Wydarzenia

Tradycyjne festiwale i obyczaje, międzynarodowe targi i lokalne jarmarki, światowe gwiazdy z dziedziny kultury i sportu. Szwajcarskie miasta oferują wielkie bogactwo wydarzeń pod względem dużej klasy i wyjątkowości.

Broszura miasta

Propozycje z 11 najciekawszych szwajcarskich miast. Od romantycznych spacerów nad brzegiem rzeki czy jeziora, przez zabytki na Liście UNESCO, po modne dzielnice. Zamów broszurę.

Swiss Travel System

Idealny bilet, z którym wygodnie możesz odkrywać uroki szwajcarskich miast. Swiss Pass to jeden bilet na podróżowanie po całym kraju pociągami, autobusami i statkami. Ważny również w środkach komunikacji publicznej w 41 miastach. Ponadto z biletem wolny wstęp do ponad 450 muzeów.
Zamów bilet.

 

 

Information about Swiss QualityInformation about Swiss QualityInformacja o cookies
©2004 SWITZERLAND TOURISM : About us : Privacy Statement